• Xenforo Cloud has scheduled an upgrade to XenForo version 2.2.16. This will take place on or shortly after the following date and time: Jul 05, 2024 at 05:00 PM (PT) We may experience a temporary downtime. Thanks for the patience.

Ljudi s prostora Ex-Yu na Sherdog

odiriuss

Banned
Banned
Joined
Jun 5, 2009
Messages
287
Reaction score
0
Svako malo vidim neki post od nasih ljudi pa me zanima koliko nas ima ovdje??? :D
 
Nema problema,u biti sam htio vidjet kolko ima ljudi koji razumiju hrvatski,srpski....
 
kakve veze kolko ima ljudi, nije da ce ti se svaki jebeni covjek na forumu javit sada.
 
imaš thread u sekciji sprechen zee jive... nisam ga dugo podsjetio, mislim da je još tamo. i nemoj koristit izraz "prostor bivše jugoslavije"... nećeš nikad čut da švabe kažu na prostoru bivšeg trećeg reicha. wasteland ----->
 
nije ista stvar, al je jednako glup termin. kao da si reko prostor bivše habsburške monarhije, il prostor bivšeg bizantskog carstva. retardirano je. reci balkan i bok
 
Nije napisao Balkan zato sto se vecina ljudi stidi toga sto su Balkanci...ja sam licno ponosan na to...pun mi je kurac ovih koji su se amerikanizovali i sto placu sto nisu Amerikanci.Bas volim sto sam Balkanac.
 
Bok i tebi!!!

Kakve veze ima dali je Ex Yu ili balkan...ako razumijete što čovijek želi reč onda je OK
 
ma sve je u redu, samo mene živcira taj geopolitički termin. više sam ponosan na to što sam balkanac nego što sam živio u onoj "državi".
 
Nije napisao Balkan zato sto se vecina ljudi stidi toga sto su Balkanci...ja sam licno ponosan na to...pun mi je kurac ovih koji su se amerikanizovali i sto placu sto nisu Amerikanci.Bas volim sto sam Balkanac.

Ma ne stidim se uopce,iskreno prvo mi je palo napamet Yuga,jebga,bitno je da ste shvatili bit....
 

Forum statistics

Threads
1,239,818
Messages
55,651,741
Members
174,876
Latest member
farrelstfn
Back
Top